Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Ваше місто: Кобеляки Змінити

Догляд за м'якими меблями в місті Кобеляки

   Що таке м'які меблі? Це деталь, яка дозволяє створити стильний, практичний інтер'єр. Завдяки різноманітності модельних рішень м'які меблі здатні органічно вписатися як в строгий офісний інтер'єр, так і в розкішну обстановку заміського будинку або практичний інтер'єр міської квартири. Для вирішення будь-якої дизайнерської задачі можна знайти свій оптимальний варіант - це може бути стильний, респектабельний шкіряний диван, практичні м'які меблі з шеніла або затишні дивани і крісла з флока. Головне, щоб меблі були якісними: тільки в такому випадку ви зможете розраховувати на те, що дивани і крісла будуть радувати вас своїм бездоганним зовнішнім виглядом, бездоганними експлуатаційними характеристиками протягом тривалого часу.

   Втім, висока якість - це лише одна зі складових довговічності меблів. Якщо ви хочете купити м'які меблі надовго, потрібно забезпечити диванам і кріслам правильний догляд. Правила догляду за м'якими меблями не настільки складні, виконання простих рекомендацій дозволить вам на довгий час забути про необхідність оновлення інтер'єру, про необхідність відправлятися в салон м'яких меблів за черговий покупкою.

   Отже, про які правила йде мова?

   В першу чергу, при покупці м'яких меблів, будь то кутові дивани або класичні моделі, не полінуйтеся ознайомитися з рекомендаціями виробника. Цілком можливо, що там ви знайдете пункти, які в цій статті не будуть освітлені.

  Але існують і загальні правила. Меблі рекомендується експлуатувати при температурі 15-28 ° С, при відносній вологості 30-80%. Крім цього, не варто ставити дивани та крісла біля батарей опалювання і інших обігрівальних приладів.

  Ще одна важлива умова - проведення періодичної чистки меблів. Так, як мінімум один раз на місяць слід проводити генеральне чищення меблів. Раз на тиждень також необхідно чистити меблі від пилу і забруднень за допомогою пилососа. Втім, багато що залежить від ступеня забруднення дивана або крісла. Не варто чекати тиждень, якщо раптом ваша дитина заповзла на крісло у вуличному взутті або ви пролили на оббивку дивана сік або каву. Будь-які забруднення краще видаляти негайно, в іншому випадку спроби вивести пляму можуть закінчитися невдачею.

  Прибираючи пил з м'яких меблів, не забувайте про важкодоступні місця - не лінуйтеся піднімати диванні подушки, підлокітники, матраци, так як саме тут зазвичай скупчується найбільша кількість пилу.

  Повертаючись до необхідності генеральної чистки дивана, варто звернути увагу на те, що занадто захоплюватися експериментами з миючими засобами не варто. Якщо ви використовуєте новий чистячий засіб, слід перевірити його ефективність і безпеку для матеріалу оббивки на спинці дивана, крісла або в будь-якому іншому невидимому оку місці. Також не варто одночасно використовувати декілька чистячих засобів: в результаті хімічної реакції ви можете отримати дефект, позбутися якого буде просто неможливо.

  Вище представлені загальні рекомендації по догляду за м'якими меблями. Однак потрібно враховувати, що різні матеріали оббивки вимагають особливого до себе ставлення. Серед найбільш популярних матеріалів, з яких виготовляється оббивка, варто виділити шкіру, натуральну і штучну, тефлон, шеніл, флок, жаккард.

  Найбільш практичним і, відповідно, популярним матеріалом є Шеніл. Крім того, на шенілові дивани ціни досить привабливі. Основний інструмент по догляду за шеніловими м'якими меблями - звичайний пилосос. Якщо на поверхню дивана ви випадково поставили пляму, вивести забруднення дозволить саморобний плямовивідник: суміш аміачного розчину 3-6% і води допоможе вам впоратися практично з будь забрудненням. Але потрібно пам'ятати про те, що Шеніл - матеріал, який не дуже любить вологе прибирання, тому не варто дуже захоплюватися. У тому випадку, якщо прання шенілових чохлів не уникнути, потрібно стежити за тим, щоб температура води при пранні не перевищувала сорока градусів. Також Шеніл не терпить ручного віджимання, прасування праскою.

  Більш примхливим матеріалом в плані чистки є жаккард. Дивани з жаккарда виглядають дуже стильно і вишукано, однак вимагають і особливого догляду. Чистити дивани та крісла з жаккарда можна тільки сухим способом - допомогти може пилосос. А ось самостійна вологе чищення цього матеріалу може призвести до сумних наслідків. Не варто намагатися самостійно видаляти плями, забруднення на жаккардовой оббивці, краще відразу скористатися послугами професіоналів.

  Примхливим в плані чистки матеріалом є також тефлон, який вимагає до себе уважного, дбайливого ставлення. Потрібно пам'ятати про те, що тефлон і спиртовмісні засоби несумісні. Якщо вирішите почистити оббивку з тефлону за допомогою спиртовмісного розчину, будьте готові до того, що матеріал може просто розповзтися. Ні в якому разі не можна використовувати відбілювач: результати можуть бути дуже плачевними. У тому випадку, якщо на дивані ви побачили пляму, достатньо просто відразу протерти місце забруднення вологою тканиною. Для видалення сильних забруднень можна використовувати звичайний пральний порошок.

  Дивани і крісла з флока менш сприйнятливі до різних «зовнішніх подразників». Єдине, чого не сприймає флок, - спиртовмісні засоби: спирт має здатність розчиняти клей, який є найважливішою складовою флокової тканини, адже саме клей утримує ворс. Видалити практично будь-які забруднення з поверхні диванів можна за допомогою звичайної меблевої щітки. Праска з відпарювачем допоможе виправити ситуацію, якщо на поверхні дивана зам'явся ворс.

  Нарешті, якщо ви купили м'які меблі зі шкіри, слід знати, що в догляді за такими меблями можна використовувати хімічні агресивні препарати. Втім, в їх використанні зазвичай немає необхідності: практично будь-яке забруднення можна видалити за допомогою вологої тканини і мила.

  Це лише загальні рекомендації по догляду за м'якими меблями, які допоможуть вам забезпечити чистоту, привабливий зовнішній вигляд диванів і крісел. Однак, вирішивши купити диван у Львові, Києві чи Хмельницькому, Одесі, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Маріуполі, Житомирі, Миколаїві, Рівному, Кіровограді, Сумах, Чернігові, Черкасах, Ужгороді, Чернівцях, Полтаві, Луганську, Запоріжжі, Кривому Розі, Херсоні, Тернополі , Луцьку, Вінниці, Сімферополі, Харкові, не полінуйтеся проконсультуватися з продавцем з приводу правил експлуатації меблів та догляду за ними: це допоможе вам уникнути маси проблем.

  І останнє, пам'ятайте про те, що дотримання правил догляду за меблями і основних рекомендацій по їх експлуатації дозволять Вам продовжити життя Вашим диванам і кріслам тільки в тому випадку, якщо мова йде про якісні меблі.

  У випадку з неякісними екземплярами дотримання всіх перерахованих вище правил неефективно.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати